Czech multihulls

Odběr novinek [Newsletter]

Podporujeme

Nedílnou součástí působení Sea-Line na českém a slovenském trhu je podpora jachtingu. Naším cílem je zlepšení podmínek závodního i soukromého jachtingu. Toho se snažíme docílit jak přímou podporou nadějných jachtařů, tak prostřednictvím odborných článků ve vybraných periodikách.

Sponzoring:

V průběhu sezóny 2015 jsme se stali sponzorem Vánoční regaty na Slapské přehradě. Pořádali jsme pro závodníky tombolu a v průběhu celého dne poskytovali odborné konzultace majitelů lodí.Tým Tyvado! jsme se rozhodli podpořit nejen poskytnutím materiálu a technologií povrchových úprav pro dosáhnutí perfektního výsledku, ale také průběžně spolupracujeme a snažíme se, aby loď patřila mezi nejúspěšnější v kategorii Super Open. Na lodi T750 byly aplikovány tmely, základy a polyuretanové barvy značky Sea-Line. 

Momentálně je naším cíle loď připravit pro sezónu 2016. Tým i Sea-Line se zaměřuje především na leštění trupu za účelem dosáhnutí nejlepších výsledků.

 

V roce 2014 jsme poskytli materiál a know-how Sea-Line pražskému Yacht Clubu CERE. Je nám potěšením, že naše produkty byly použity na startovní prám.

V současné době klub využívá našich služeb prostřednictvím průběžných oprav lodí během sezóny.

 

 

Mediální partneři:


Pro tabletový magazín MY BOAT pravidelně připravujeme články zaměřené na údržbu lodí.

 

 

 

 

Jachting.info - české a slovenské fórum pro milovníky jachtingu. Na tomto fóru pravidelně komunikujeme s našimi zákazníky a uživatelům fóra radíme jak provést opravy nebo případné stavby jejich lodí