Czech multihulls

Odběr novinek [Newsletter]

 

2.2.2022

Změny v sekci doprava od roku 2022

Vážení zákazníci, 

Vzhledem ke změnám ze strany smluvního dopravního partnera FOFR ExpressVan jsme se rozhodli pro úpravu výše cen dopravy. Z tohoto důvodu nově nabízíme dvě možnosti dopravy:

1) Doprava dopravcem FOFR ExpressVan s platbou objednávky na dobírku - příplatek za službu dobírky ze strany dopravce je bohužel vyšší než-li bylo v minulosti (cca 100,-)

2) Doprava dopravcem FOFR ExpressVan s platbou předem na účet Sea-Line (vedený u banky AirBank s.r.o.) - tuto metodu doporučujeme vzhledem ke zvyšujícím se nákladům dopravců. Pro zvýšení pohodlí platby přes účet nově v závěru objednávky obdržíte QR kód, který je možné přes mobilní telefon vyfotit a provést platbu ihned on-line. Věříme, že tato novinka Vám usnadní platbu. 

Důvodem, proč využíváme stále služeb společnosti FOFR ExpressVan je jejich certifikace pro transport chemikálií a nebezpečných látek (ADR). Z důvodu, že charakter našich produktů je této kategorie, nemůžeme využívat služby cenově příznivějších dopravců na trhu. V případě, že objednáváte pouze tkaniny nebo příslušenství k laminaci/aplikaci nátěrových hmot, bude Vám zboží zasláno konvenčním dopravcem (například PPL, DPD apod) se sníženou cenou za službu. Tento krok bude proveden až v průběhu vytvoření faktury na naší straně. 

 

Děkujeme za pochopení dané situace

 


25.2.2020

Novinka pro letošní sezónu!!! EPOXIDOVÝ TMEL UNIVERZÁLNÍ V BALENÍ 0,3kg

Na základě dlouholeté zkušenosti jsme se pro Vás rozhodli připravit malé balení univerzálního epoxidového tmel. Takové balení určitě oceníte ve chvíllích, kdy potřebujete provést pouze drobné opravy. Cena malého balení je 399,- a naleznete jej v kategorii epoxidových tmelů11.1.2019

Již 10 let působíme na evropském trhu a to také díky Vám. Velmi si vážíme Vaší podpory a zájmu o naše produkty. Jste naší inspirací k lepším výkonům. 

Děkujeme

21.12.2018

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019 Vám přeje tým Sea-Line

 6.4.2018

Problém s doručením mailů o přijetí objednávky

Vážení zákazníci,
velmi se omlouváme, ale vzhledem k rozsáhlé údržbě a úpravám eshopu může dojít k nezaslání potvrzení o přijetí objednávky na Vámi zadaný mail. Přijaté objednávky Vám budou proto potvrzeny naším pracovníkem v co nejkratší době. Systém objednávek je v pořádku, nemusíte se proto bát o své objednávky - ty budou registrovány. Ještě jednou se omlouváme za tuto komplikaci. 

 

 

Instruktážní videa

Pro zlepšení komfortu našich zákazníků jsme pro Vás spolu s výrobcem Sea-Line připravili instruktážní videa. Začínáme návody zaměřenými na epoxidové tmely. 
Videa naleznete vždy pod informacemi o daném produktu.

 

23.2.2015 

Nové produkty v eshopu

Na základě zkušeností našich zákazníků s produkty SEA-LINE®  přicházíme s kolekcí štětců, válečků, míchadel a ostatního příslušenství potřebného pro aplikaci našich produktů.
Mezi velmi zajímavé produkty patří nejen standardní štětce SEA-LINE ® (viz odkaz)
ale také 
profesionální štětec SEA-LINE PROFESSIONAL® (viz odkaz) 

 

8.2.2015 

Inventura 9.2.2015

Všem našim zákazníkům se předem omlouváme za zhoršené podmínky nákupu v pondělí 9.2.2015. Před nadcházející sezónou nás čeká inventura zboží na skladě. Děkujeme za pochopení

 

20.12.2014

PF 2015

Přejeme Vám krésné prožití Vánoc a šťastný Nový rok 2015