Czech multihulls

Odběr novinek [Newsletter]

PROVOZOVATEL

Ing. BcA. Viktor Brejcha
Vršovická 1158/75
100 00 Praha 10
IČO: 03748332
Email: viktor&sea-line.cz / brejcha.viktor@gmail.com 

O nás

Od roku 2010 se věnujeme stavbě lodí z kompozitních materiálů.

Během roku 2013 jsme byli největšími odběrateli produktů Sea-Line v České republice. Díky pozitivním zkušenostem a příznivým podmínkám Sea-Line jsme se na přelomu roku 2013/2014 stali výhradními distributory produktové řady Sea-Line. Myšlenka distribuce produktů Sea-line na základě kladných zkušeností během jejich úžívání vznikla v průběhu studia na vysoké škole. Díky důvěře našich klientů dnes působíme v plném rozsahu, nabízíme více než stovku produktů od skelných rohoží po pryskyřice, laky a leštící pasty. Aktivně se účastníme R&D projektů s výrobcem Sea-Line a snažíme se stále posunovat naše produkty a služby na vyšší úroveň. Jen díky Vám jsme během posledních několika let dokázali strmě růst. Děkujeme!

Sea-Line není pouze o prodeji samotných produktů. Je to také o pomoci během realizace, sdílení našich znalostí a zkušeností a tvoření příjemného vztahu mezi zákazníkem a prodejcem. Mimo prodeje produktů samotných nabízíme:

  • Poradenství před a během rekonstrukce nebo stavby plavidla
  • Konzultace během renovace nebo stavby plavidla
  • Design a konstrukci plavidel pro stavbu
  • Návrh a zajištění dokumentace pro renovace plavidel
  • Vlastní pracovní kapacity pro laminaci, lakování 
  • Návrh a realizaci elektroinstalací plavidel 

 

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.